ظاهر و پوشش سخنران

ظاهر و پوشش سخنران

پوشش و ظاهر یک سخنران بسیار حساس می‌باشد زیرا می‌تواند مرز برقراری ارتباط مخاطب با سخنران باشد. از این رو رعایت کردن نکاتی در این زمینه می‌تواند بسیار کمک کند. نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد این است که زمانی که شما پا روی سن می‌گذارید قبل از این‌که کلامی به میان بیاید، این ظاهر شماست که باعث می‌شود مخاطب شما را قضاوت کند.

پوشش بد می‌تواند موقعیت‌های زیادی را از شما بگیرد.برعکس یک ظاهر آراسته و زیبا می تواند موقعیت‌های زیادی را در اختیارتان بگذارد. پس هیچ‌وقت قدرت پوشش را دست کم نگیرید. و برای آن همیشه بودجه‌ای را در نظر بگیرید.

داشتن ظاهر آراسته و مرتب کار ساده‌ای است به شرط آنکه جزء عادت شما شود و سعی کنید به یک سری‌ قواعد پایبند باشید مانند این‌که باید یادتان باشد که حتما وقت و پول بگذارید برای ظاهر خود، و نظرات دیگران را هم جویا شوید.

لباس سخنران

در این بین مردان نسبت به زنان کار بسیار راحت‌تری دارند. آن‌ها می‌توانند با انتخاب کت‌ و شلوار ظاهری رسمی و جذابی را پیدا کنند. از این رو توصیه می‌شود که حتما در میان لباس‌های خود یک دست کت و شلوار سرمه‌ای یا مشکی داشته باشید که هم کاملاً رسمی شما را نشان می‌دهد و هم باعث می‌شود ظاهر خوب و سنگینی داشته باشید.

ظاهر موها

همیشه موهای مرتبی داشته باشید. موها بیشترین تأثیر را در ظاهر شما دارد. کوتاه کردن موها بستگی به رشد موهای شما دارد ولی قبل از این‌که ظاهر شما را بهم بریزد آن‌ها را اصلاح کنید.

قد شلوار

گر قد شلوار خیلی بلند باشد یا چند سانتی بالای کفش قرار گیرد یکی از بدترین ظاهرهای ممکن را برایتان ایجاد خواهد کرد حتی اگر از نوع جین باشد. قد شلوار از پشت باید مماس با لبه پاشنه کفش باشد.

 

وقتی از در وارد می‌شوید شما را از روی ظاهرتان قضاوت می‌کنند.

 

پاسخی بگذارید

×
×

سبد خرید